SKLEP / / FOLIA STRETCH - RĘCZNA - PRZEŹROCZYSTA 12my WZM

Używając folii PROSTRETCH zmniejszycie Państwo zużycie folii nawet do 30%, a odpady opakowaniowe redukujecie o połowę. Specjalne przygotowanie, lekkie rolki nie wymagają stosowania dużych naciągów, co podnosi bezpieczeństwo pracy. Proces pakowania jest znacznie łatwiejszy, a korzyści z zastosowania pojawiają się natychmiast.

Folie z rodziny PROSTRECH nie zawierają żadnych dodatków chemicznych - dzięki temu w 100% nadają się do recyklingu i spełniają wszelkie europejskie normy gospodarki odpadami.

Rewelacyjna przyczepność gwarantuje doskonałe zabezpieczanie, zwiększenie stabilności owiniętych ładunków. Dzięki swej wszechstronności eliminuje w większości ludzkie i techniczne błędy w trakcie pakowania, pozwalając osiągnąć niskie koszty i stałą, wysoką jakość opakowania towaru.

Folia PROSTRECH wzmacnia stabilność owiniętych palet, a tym samym lepiej chroni ich zawartość. Dzięki zastosowaniu wzmocnień krawędzi zmniejsza ryzyko przerwania się i zapobiega przesuwaniu się ładunków w transporcie. Oznacza to zmniejszenie ilości warstw folii podczas owijania, przyspieszenie i zwiększenie wydajności pakowania.


KOLOR - przeźroczysta


WAGA ROLKI: 1,50 kg brutto.
WAGA TULEJI: 0,20 kg.
SZEROKŚĆ: 430 mm.
GRUBOŚĆ: 11-12 my.
GRUBOŚĆ WZMOCNIENIA NA KRAWĘDZIACH: ok. 80-90 my

NAWÓJ: 300 mb

Jednostka sprzedaży - rolka.

WIĘCEJ WIDOKÓW

DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

DODAJ OPINIĘ, DZIĘKI TEMU RÓWNIEŻ I TY OTRZYMASZ WIARYGODNĄ INFORMACJĘ O PRODUKCIE.

DODAJ OPINIĘ

MOGĄ CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

CZY WIESZ, ŻE

MOŻESZ ODSTĄPIĆ
OD UMOWY W CIĄGU

14 DNI

MOŻESZ ODSTĄPIĆ OD UMOWY W CIĄGU 14 DNI

STAŁY
KOSZT
WYSYŁKI

złoty
za paczkę do 30 kg

16

STAŁY KOSZT WYSYŁKI 16 złoty za paczkę do 30 kg

WYSYŁKA
W CIĄGU

24H

WYSYŁKA W CIĄGU 25 H
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl